NEREDE ÇIKTIK?

Türkiye karayollarında bugüne kadarki en ağır yük taşındı. Biri 481, diğeri 450 tonluk yük Marmara Ereğlisi’nden Lüleburgaz’a tam bir ayda taşındı. 240 tekerlekli bir dorsenin kullanıldığı taşıma esnasında özel köprüler ve yollar yapıldı. 50 kişilik bir ekiple gerçekleştirilen zorlu yolculuk belgesele de konu oldu. Habere git


NEREDE ÇIKTIK / SIRADIŞI HAREKETLER BELGESELİ / NTV HABERLERİNDE from Poy ProductionNEREDE ÇIKTIK / SIRADIŞI HAREKETLER BELGESELİ / HABERTÜRK TV BALÇİCEK İLTER from Poy ProductionNEREDE ÇIKTIK / SIRADIŞI HAREKETLER BELGESELİ / FOX TV MURAT GÜLOĞLU from Poy ProductionYILIN BASIN FOTOĞRAFLARI YARIŞMASINDA " AB YANSIMALARI KATEGORİSİNDE ERCAN ARSLAN' IN 2011 DE ÇEKTİĞİ " ASYA'DAN AVRUPA' YA YÜZME YARIŞMASI"" FOTOĞRAFI BİRİNCİ OLDU.
ÖDÜL

ÇANAKKALE SAVAŞLARININ 100.YILI ANISINA ÇANAKKALE ANZAK KOYU' N DA TMOK TARAFINDAN ANI YÜZÜŞÜNDE ERCAN ARSLAN' IN ÇEKTİĞİ "KULAÇLARLA BARIŞA" ADLI FOTOĞRAF 2015 YILI SPOR FOTOĞRAFLARI YARIŞMASINDA " MANSİYON " ÖDÜLÜ ALDI.
ÖDÜL

Bizi özlemeye devam edin... ;)
LOGO

Poy Production'ın temelleri, 2008 yılında televizyoncu Coşkun Saylağ tarafından kurulan Empati İletişim ve İçerik Danışmanlığı ile atıldı. Büyüme stratejisi doğrultusunda şirket, 2014 yılının başında Poy Prodüksiyon Film Fotoğraf Yapım ve Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti. adını aldı.

Yıllarını televizyonculuğa vermiş, ışık ve montajdan yönetmenliğe kadar her alana hakim haberci ve programcı kökenli ekibimizle, bizi izleyenleri "hakkımızı teslim etmeye" zorlayan işlere imza atıyoruz.

Elini taşın altına koyan, televizyonculuğun toplumsal sorumluluğuna hizmet verecek özgün TV programları ve belgeseller için kafa patlatıyoruz.

Kurum ve şirketlerin iletişim stratejilerinin önemli bir parçası olan film ve fotoğrafları, kimsede bulamayacağınız eşsiz ekibimizle hazırlıyoruz. Şirketinizin kimliği ve pasaportunu, Türkiye'de ilk defa bünyemizde yer alan "profesyonel iletişim danışmanı"nın kontrolünde, haberciler ve programcılar tarafından veriyoruz. Kurumsal iletişimcileriniz ve PR ajansınız ile aynı dili konuşan iletişim danışmanımız sayesinde çekim, montaj, metin gibi prodüksiyon ve post prodüksiyon işlerinde defalarca tekrarın önüne geçerek, size zaman kazandırıyoruz. Haberci gözünün farkı ve son teknoloji çekim kalitemiz de birleşince ortaya film tadında tanıtım filmleri ve kurumsal kimliğinize yakışır fotoğraflar çıkıyor.

Tanıtım filmimizle anlatılan etkinlikler ödül de alıyor. 2011'den bu yana tanıtım filmi ile su altı, hava ve etkinlik fotoğraflarına adımızı verdiğimiz Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi'nin düzenlediği Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışları, 2013'te "Ace of MICE Ödülleri"nde En İyi Spor Etkinliği ödülüne hak kazanarak yüzümüzü güldürdü.

TV programı ve belgesel alanında bugüne kadar, TRT'de yayınlanan Sınırlar ve İnsanlar Programı ile THY Uçuş Noktası Belgeseli'nin ortak yapımcılığını, Lefter Küçükandonyadis Belgeseli ile RTBF'de yayınlanan İstanbul'daki Fransa Belgeseli'nin prodüksiyon hizmetlerini gerçekleştirdik. Çok yakında yüreklere dokunan bir "ilk" ile geliyoruz.